Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate zde

OmegaMarine Forte+: produkt, ktorý obsahuje rybí tuk z Nórska

Užívate doplnok stravy, ktorý obsahuje rybí tuk? Pokiaľ nie, je to veľká škoda! Prečítajte si, ako nám rybí tuk prospieva a v čom je výnimočný rybí tuk OmegaMarine Forte+.

OmegaMarine Forte+: produkt, ktorý obsahuje rybí tuk z Nórska

Pokiaľ ide o rybí tuk, zapamätajte si 4 veci: srdce, mozog, zrak a imunita

Tu je potrebný najviac. Rybí tuk je zložený z tzv. omega-3 kyselín a vitamínu D. Déčko podporuje imunitu (ale tiež kosti a zuby) a omega-3 potrebujeme pre zdravé srdce, mozog a oči. Najlepšie na tom však je, že rybí tuk je úplne prírodný a pre naše telo aj veľmi prirodzený zdroj živín. 

Rybí tuk sa je vhodný pre deti aj dospelých

To je jeho najväčšou výhodou! O to viac, že väčšina našincov konzumuje ryby veľmi málo. V ideálnom prípade by sme mali mať dve porcie ryby týždenne. Ryby totiž obsahujú omnoho viac živín ako len omega-3 a vitamín D. Dôležitý je aj ich obsah vápnika, jódu a bezpochyby aj kvalitné a ľahko stráviteľné bielkoviny. 

Zatiaľ čo deti potrebujú vitamín D a omega-3 hlavne kvôli vývoju mozgu a kostí, dospelí a seniori ocenia hlavne jeho priaznivé účinky na srdce a zrak.

Myslite na to a pokúste sa zaradiť do svojho jedálnička ryby čo najčastejšie alebo pre svoju rodinu nájdite kvalitný produkt s obsahom rybieho tuku.

Najčerstvejší rybí olej na svete

Spracuje sa len za 75 minút! Vďaka tomu si uchováva maximálnu kvalitu a nemá konkurenciu. Produkt OmegaMarine Forte+ ho obsahuje, a preto sa stal najpredávanejším na českom trhu. 

Celý koncept dáva zmysel: rybí tuk sa získava v Nórsku, kde sa lososom nesmierne darí. Do hodiny a pol od ich ulovenia je už rybí tuk zabalený v kapsuliach a putuje k zákazníkom. Z kostí sa získava prírodný vápnik a kolagén, takže nič nevyjde nazmar. Pôvod každej ryby je navyše možné dohľadať a samotný výživový doplnok pravidelne prechádza náročným testovaním. Zákazník má maximálnu istotu o čerstvosti aj obsahu cenných omega-3 kyselín. 

 

OmegaMarine Forte+<sup>®</sup> balení

OmegaMarine Forte+®

Najpredávanejšie omega v SR

* platíte iba poštovné 1.95€


Vaše komentáre

Vložte svoj komentár:

  • {{ myComment.createdAt }}

    {{ myComment.name }}:

    {{ myComment.text }}

  • {{ comment.createdAt }}

    {{ comment.name }}:

    {{comment.text}}

Vložte svoj komentár:

©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa

Vyskúšajte OmegaMarine Forte+® ZADARMO*

*platíte iba poštovné 1,95€

Načítavam formulár

Cítim sa omnoho vitálnejšia

Cítim sa omnoho vitálnejšia

Denisa Stančíková, Mississauga, Kanada

Bez OmegaMarine Forte+ ani na krok

Bez OmegaMarine Forte+ ani na krok

Alena Romanová, Snina

Aj vďaka omega-3 si môžem pravidelne zarybárčiť za polárnym kruhom

Aj vďaka omega-3 si môžem pravidelne zarybárčiť za polárnym kruhom

Ladislav Seregely, Humenné