Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate zde

Omega-3 sú vhodné aj pre budúce mamičky

„Baví ma spájať teoretické vedomosti s praxou tak, že vidím ich reálny prínos pre ľudí,“ hovorí Ing. Janka Trebulová, známa slovenská špecialistka na zdravú výživu.

Pracuje na súkromnej klinike

Po štúdiu nutričného poradenstva ostala verná odboru a dlhé roky sa pohybovala v renomovaných medicínskych zariadeniach i veľkých potravinárskych firmách. V súčasnosti pracuje na súkromnej klinike a nadobudnuté znalosti úročí participáciou na projekte Európskej únie zacielenom na zlepšenie životného štýlu obyvateľstva.

Problematika pôsobenia výživy

Má za sebou organizovanie seminárov pre lekárov a lekárnikov, poradenstvo pre mamičky v materských centrách aj pre širokú verejnosť. Janka Trebulová sa výborne orientuje v problematike pôsobenia výživy na procesy ľudského tela, čo z nej robí dôležitého člena tímu ambasádorov značky NaturaMed Pharmaceuticals.

„Striktné vylučovanie tukov zo stravy je jedna z najčastejších chýb."

Správne tuky

„Správne tuky pomáhajú zlepšovať srdcovo-cievne zdravie, spevňujú kosti, zlepšujú zdravie pečene, pľúc, mozgu, zlepšujú imunitný systém, udržiavajú v dobrej kondícii nervovú sústavu. Ich zníženie alebo vylúčenie zo stravy má za následok únavu, priberanie, alergie, lámavé nechty, zlú kvalitu vlasov, suchú pokožku, ale aj depresie a zlý spánok.“

Riešenie vidí expertka v pestrej strave s dostatkom omega-3 mastných kyselín, tukov, ktoré sa podieľajú na správnom fungovaní tela, no keďže to si ich nevie vyprodukovať samo, je odkázané iba na vonkajšie zdroje v forme potravín a overených výživových doplnkov.

Ing. Janka Trebulová odporúča

...kapsule OmegaMarine Forte+ ako spoľahlivý alternatívny zdroj omega-3, ak nejete rybacinu aspoň trikrát do týždňa a chcete mať istotu, že vášmu telu skutočne dodávate všetko, čo potrebuje.

„Výživový doplnok OmegaMarine Forte+ je vhodný pre snažiace sa budúce mamičky, pomáha pri správnom vývoji plodu, v období dojčenia, deťom zdravo rásť, športovcom a ľuďom so zvýšeným výdajom energie, dôchodcom… jednoducho, môže byť na osoh – obzvlášť pre naše srdce,
mozog a oči – v každom životnom období. Stačia pritom užiť len dve kapsuly denne a účinok by sa mal prejaviť už po ôsmich až dvanástich týždňoch pravidelného užívania,“ radí Trebulová.

 

 


OmegaMarine Forte+

OmegaMarine Forte+

Najpredávanejšie omega v SR

* platíte iba poštovné 1.95€

©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa

Vyskúšajte OmegaMarine Forte+ ZADARMO*

*platíte iba poštovné 1,95€

Načítavam formulár

OmegaMarine Forte+ by som odporučil

OmegaMarine Forte+ by som odporučil

Ján Murgaš

Bez OmegaMarine Forte+ ani na krok

Bez OmegaMarine Forte+ ani na krok

PaedDr. Alena Romanová, Snina

OmegaMarine Forte+ užíva aj moja rodina

OmegaMarine Forte+ užíva aj moja rodina

Zuzana Vačková