Omega-3 sú vhodné aj pre budúce mamičky

Omega-3 sú vhodné aj pre budúce mamičky

Pracuje na súkromnej klinike
Po štúdiu nutričného poradenstva ostala verná odboru a dlhé roky sa pohybovala v renomovaných medicínskych zariadeniach i veľkých potravinárskych firmách. V súčasnosti pracuje na súkromnej klinike a nadobudnuté znalosti úročí participáciou na projekte Európskej únie zacielenom na zlepšenie životného štýlu obyvateľstva.

Problematika pôsobenia výživy
Má za sebou organizovanie seminárov pre lekárov a lekárnikov, poradenstvo pre mamičky v materských centrách aj pre širokú verejnosť. Janka Trebulová sa výborne orientuje v problematike pôsobenia výživy na procesy ľudského tela, čo z nej robí dôležitého člena tímu ambasádorov značky NaturaMed Pharmaceuticals.

Striktné vylučovanie tukov zo stravy je jedna z najčastejších chýb.

Správne tuky
„Správne tuky pomáhajú zlepšovať srdcovo-cievne zdravie, spevňujú kosti, zlepšujú zdravie pečene, pľúc, mozgu, zlepšujú imunitný systém, udržiavajú v dobrej kondícii nervovú sústavu. Ich zníženie alebo vylúčenie zo stravy má za následok únavu, priberanie, alergie, lámavé nechty, zlú kvalitu vlasov, suchú pokožku, ale aj depresie a zlý spánok.“

Riešenie vidí expertka v pestrej strave s dostatkom omega-3 mastných kyselín, tukov, ktoré sa podieľajú na správnom fungovaní tela, no keďže to si ich nevie vyprodukovať samo, je odkázané iba na vonkajšie zdroje v forme potravín a overených výživových doplnkov.

Ing. Janka Trebulová odporúča
...kapsule OmegaMarine Forte+ ako spoľahlivý alternatívny zdroj omega-3, ak nejete rybacinu aspoň trikrát do týždňa a chcete mať istotu, že vášmu telu skutočne dodávate všetko, čo potrebuje.

„Výživový doplnok OmegaMarine Forte+ je vhodný pre snažiace sa budúce mamičky, pomáha pri správnom vývoji plodu, v období dojčenia, deťom zdravo rásť, športovcom a ľuďom so zvýšeným výdajom energie, dôchodcom… jednoducho, môže byť na osoh – obzvlášť pre naše srdce,
mozog a oči – v každom životnom období. Stačia pritom užiť len dve kapsuly denne a účinok by sa mal prejaviť už po ôsmich až dvanástich týždňoch pravidelného užívania,“ radí Trebulová.


 

 

OmegaMarine Forte+<sup>®</sup> balení

OmegaMarine Forte+®

Najpredávanejšie omega v SR

* platíte iba poštovné 1.95€

©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa

Vyskúšajte OmegaMarine Forte+® ZADARMO*

*platíte iba poštovné 1,95€

Načítavam formulár

Vlasta Zacharovská, Štúrova

NaturaMed som vyskúšala i ja a som veľmi spokojná.

Vlasta Zacharovská, Štúrova

Jozef Lupták, Karlova Ves

Svojej mame som OmegaMarine Forte+ musel kúpiť tiež.

Jozef Lupták, Karlova Ves

Edita Duriaková, Bratislava

Pravidelnosť na prvom mieste

Edita Duriaková, Bratislava