Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate zde

OmegaMarine Forte+ užíva aj moja rodina

OmegaMarine Forte+

S OmegaMarine Forte+ mám veľmi dobrú skúsenosť. Obsahuje vysoko kvalitné omega-3 mastné kyseliny, ktoré pochádzajú z čerstvého nórskeho lososa. Dám si dve kapsuly denne a viem, že robím dobrú vec  pre svoje celkové zdravie.

Moja rodina

No neužívam ho iba ja, ale aj moja rodina. Všetci sa máme dobre a sme zdraví, a rovnako dobre fungujú aj moje kĺby. V minulosti som mala problémy s kolenom a často ma bolievalo. Teraz dennodenne cvičím či behám a bolesti nepociťujem. Neviem, či moje ťažkosti vyriešil práve OmegaMarine Forte+, ale možno to priamo súvisí aj s ním. 

"OmegaMarine Forte+ by som odporučila som ho tým, ktorým na sebe záleží."

Plnohodnotný život

OmegaMarine Forte+ by som odporučila som ho tým, ktorým na sebe záleží. Sú ľudia, ktorí sa o seba starajú a chcú žiť plnohodnotný život. Takým ľuďom to však ani netreba pripomínať, vedia, že omega-3 mastné kyseliny sú pre organizmus dôležité.

Staré zvyky

Treba si jednoducho pripomenúť zvyky našich starých mám. Nie nadarmo aj v starých filmoch vidíme, ako matky každé ráno nútili svoje deti jesť rybí tuk. Veľmi dobre vedeli, prečo to robia. Pre zdravie svojich detí. A keďže to fungovalo vtedy, funguje to aj dnes. Akurát máme to šťastie, že už nemusíme jesť rybí tuk v takej forme, ako nám nechutil – tekutý na lyžičke. Dnes máme možnosť prehltnúť kapsulu a pomôcť si tak jednoduchou cestou k dobrému zdraviu.

Zuzana Vačková

 

 


OmegaMarine Forte+

OmegaMarine Forte+

Najpredávanejšie omega v SR

* platíte iba poštovné 1.95€

©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa

Vyskúšajte OmegaMarine Forte+ ZADARMO*

*platíte iba poštovné 1,95€

Načítavam formulár

Omega-3 sú vhodné aj pre budúce mamičky

Omega-3 sú vhodné aj pre budúce mamičky

Janka Trebulová

Bez OmegaMarine Forte+ ani na krok

Bez OmegaMarine Forte+ ani na krok

PaedDr. Alena Romanová, Snina

OmegaMarine Forte+ by som odporučil

OmegaMarine Forte+ by som odporučil

Ján Murgaš