Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate zde

OmegaMarine Forte+ užíva aj moja rodina

OmegaMarine Forte+ užíva aj moja rodina

OmegaMarine Forte+
S OmegaMarine Forte+ mám veľmi dobrú skúsenosť. Obsahuje vysoko kvalitné omega-3 mastné kyseliny, ktoré pochádzajú z čerstvého nórskeho lososa. Dám si dve kapsuly denne a viem, že robím dobrú vec  pre svoje celkové zdravie.

Moja rodina
No neužívam ho iba ja, ale aj moja rodina. Všetci sa máme dobre a sme zdraví, a rovnako dobre fungujú aj moje kĺby. V minulosti som mala problémy s kolenom a často ma bolievalo. Teraz dennodenne cvičím či behám a bolesti nepociťujem. Neviem, či moje ťažkosti vyriešil práve OmegaMarine Forte+, ale možno to priamo súvisí aj s ním. 

OmegaMarine Forte+ by som odporučila som ho tým, ktorým na sebe záleží.

Plnohodnotný život
OmegaMarine Forte+ by som odporučila som ho tým, ktorým na sebe záleží. Sú ľudia, ktorí sa o seba starajú a chcú žiť plnohodnotný život. Takým ľuďom to však ani netreba pripomínať, vedia, že omega-3 mastné kyseliny sú pre organizmus dôležité.

Staré zvyky
Treba si jednoducho pripomenúť zvyky našich starých mám. Nie nadarmo aj v starých filmoch vidíme, ako matky každé ráno nútili svoje deti jesť rybí tuk. Veľmi dobre vedeli, prečo to robia. Pre zdravie svojich detí. A keďže to fungovalo vtedy, funguje to aj dnes. Akurát máme to šťastie, že už nemusíme jesť rybí tuk v takej forme, ako nám nechutil – tekutý na lyžičke. Dnes máme možnosť prehltnúť kapsulu a pomôcť si tak jednoduchou cestou k dobrému zdraviu.

OmegaMarine Forte+<sup>®</sup> balení

OmegaMarine Forte+®

Najpredávanejšie omega v SR

* platíte iba poštovné 1.95€

©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa

Vyskúšajte OmegaMarine Forte+® ZADARMO*

*platíte iba poštovné 1,95€

Načítavam formulár

OmegaMarine Forte+ užíva aj moja rodina

OmegaMarine Forte+ užíva aj moja rodina

Zuzana Vačková, moderátorka

Omega-3 sú vhodné aj pre budúce mamičky

Omega-3 sú vhodné aj pre budúce mamičky

Janka Trebulová, špecialistka na zdravú výživu

OmegaMarine Forte+ je kvalitný výrobok

OmegaMarine Forte+ je kvalitný výrobok

Štefan Valica, Banská Bystrica