Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate zde

Pre Vaše srdce, mozog a oči
OmegaMarine Forte+

OMF roční balení doplněk stravy

Načítavam objednávkový formulár

Kávovar Expresscoffee ZADARMO

čerstvé a vysoko koncentrované omega-3

Prečo zvoliť OmegaMarine Forte+

Vysoko kvalitné omega-3 doplnok stravy vyrábaný na základe 150L nórskej tradície a poznatkov spracovanie rybieho oleja. Pôvod rybieho oleja OmegaMarine Forte+ je 100% dohľadateľný! Lososí olej, ktorý je pre ľudské telo najlepšie vstrebateľný, je získavaný z mäsa lososov žijúcich v najčistejších vodách nórskych fjordov.

Srdce

Srdce1

Mozog

Mozog2

Oči

Oči2

Imunita

Imunita3

Kľúčové pre kvalitu oleja je predovšetkým jeho čerstvosť , preto dochádza k extrakcii oleja počas niekoľkých málo hodín po ulovení. Jedine tak vám môžeme garantovať, že každá kapsula OmegaMarine Forte + obsahuje práve také množstvo omega-3, ktoré je uvedené na obale. Pozitívny účinok esenciálnych mastných kyselín omega-3 na Vaše zdravie je jasne zdokumentovaný. Len dve malé kapsule pokryjú Vašej dennú potrebu EPA a DHA omega-3.

Obohatili sme OmegaMarine Forte + o vitamín D pre ešte komplexnejšie starostlivosť o Vaše zdravie!

Prirodzeným zdrojom Vitamínu D je slnko. V našich zemepisných podmienkach ale nemáme po väčšinu roka toľko slnečného svitu, koľko by sme potrebovali. Preto aj európske zdravotnícke úrady (EFSA) vydali odporúčanie dodávať pravidelne do stravy Vitamín D.

Vedeli ste, že ...

Väčšina vitamínov naše telo vstrebáva naviazaním na tuky? Vďaka ideálnu kombináciu rybieho oleja a 100% DDD Vitamínu D je absorpcia maximálne efektívne.

  • zdravé kosti a zuby
  • podporuje imunitný systém organizmu
  • je dôležitý pre normálnu svalovú funkciu
  • prispieva k normálnemu vstrebávanie vápnika a fosforu
  • hrá dôležitú úlohu v procese delenia buniek
OmegaMarine Forte+ sú vysoko koncentrované omega-3 v malých kapsuliach, ktoré sa ľahko prehĺtajú a nezanechávajú v ústach žiadnu pachuť.

1 Pozitívnych účinkov na normálny vývoj srdca a dosiahnete denným príjmom 250 mg EPA / DHA.

2 Pozitívnych účinkov na normálny vývoj mozgu a zraku dosiahnete denným príjmom 250 mg DHA.

3 Pozitívnych účinkov na imunitný systém, normálny vývoj kostí, zubov a svalov dosiahnete denným príjmom 100% DDD Vitamínu D.

Už viac ako 1.800.000 Slovákov vyskúšalo OmegaMarine Forte+

AKÉ SÚ SKÚSENOSTI S OMEGAMARINE FORTE+

©2019 NaturaMed Pharmaceuticals

Odosiela sa